3 NIEDZIELA ZWYKŁA- 21.01.2024 r.

• środa – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

2. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

3. W zakrystii są do nabycia świece z wizerunkiem Matki Bożej Harbutowickiej. Koszt dużej świeci to 20 zł a małej 15 zł.

4. Z dniem 1 lutego br. zostanie przeprowadzona inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Bardzo prosimy, aby na wszystkich grobach widniały tabliczki z imieniem i nazwiskiem zmarłego.

5. W niedzielę 28 stycznia br. podczas Mszy Św. o godzinie 15:30 w naszym kościele zaśpiewa Chór Apassionata ze Sułkowic. Po zakończeniu Mszy Św. będzie można wysłuchać kilku kolęd w wykonaniu chóru. Serdecznie zapraszamy!

6. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Witkówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kaniówki.