5 NIEDZIELA ZWYKŁA-07.02.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • środa– wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  • czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

 

  1. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który zostanie wystawiony po Sumie aż do popołudniowej Mszy Św. Jest to tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post.

 

  1. W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to również światowy Dzień Chorego. Z tej okazji o godz. 16:30 Róże Rodziców poprowadzą w naszej parafii różaniec w intencji wszystkich chorych, samotnych i cierpiących.

 

4.  „Zapraszamy wszystkich mężczyzn, dla których męskość jest drogą, a pragnieniem ich serca jest dojść do Królestwa Bożego” aby dokonali zapisu do tworzącej się w naszej parafii Róży Różańcowej Mężczyzn. Chętni mogą się zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy Św.

 

5. W minionym tygodniu został zakończony remont zakrystii.

 

6. Rekrutacja do przedszkoli samorządowych oraz szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022 odbywać się  będzie od 9 – 26 lutego br. Szczegóły u dyrektorów szkół.

 

7. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Batorówki, Pieronówki i Latoniówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania