32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.11.2020 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek- święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • wtorek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • środa – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  • czwartek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • piątek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

 

  1. W nadchodzącym tygodniu zostaną zakończone prace remontowe z parkingiem.

 

  1. Na 2021 rok nie ma już wolnych terminów na intencje mszalne. Jeżeli ktoś chce złożyć może to zrobić dołączając do Mszy Św. zbiorowych, które są sprawowane w każdą środę.

 

  1. Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach informuje o możliwości dostarczenia zakupów, artykułów podstawowej potrzeby w szczególności seniorom w wieku 70 lat i więcej, którzy pozostają w domu w związku z zagrożeniem zarażenia się Covid-19. Zrobienie i dostarczenie zakupów jest bezpłatne. Senior pokrywa koszt zakupów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej – 12-272-50-20 lub 12-272-50-21.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pagórka Dolnego za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania