21 NIEDZIELA ZWYKŁA- 27.08.2023

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Sposobność do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godziny 8:00.

 

2. W przyszłą niedzielę będziemy gościć wolontariuszy z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu. Przedstawią świadectwo pracy misyjnej w Zambii. Będzie również możliwość zakupu pamiątek oraz złożenia ofiary na rzecz dożywienia dzieci z Zambii.

 

3. W sobotę po Mszy Św. wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

4. Siostra Monika Magiera zaprasza na dróżki Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej dnia 3 września br. od godz. 7:00.

 

5. Odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 17 września.

 

6. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pagórka Dolnego za posprzątanie wczoraj Kościoła I złożone ofiary.  W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki.

Post Author: Małgorzata Kania