5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2023 r.

  1. W naszej parafii rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne, które prowadzi Ojciec Filip z Kalwarii Zebrzydowskiej. Potrwają one do wtorku 28 marca.

Szczegóły na stronie: http://parafiaharbutowice.pl/2023/03/19/od-26-03-2023r-do-28-03-2023r.

 

  1. W piątek, po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17:30 rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Harbutowic. Prosimy Panów Strażaków o zabezpieczenie drogi podczas nabożeństwa. W trakcie Drogi Krzyżowej kandydaci do bierzmowania oraz mieszkańcy parafii będą proszeni o niesienie krzyża między stacjami. Szczegóły na stronie: http://parafiaharbutowice.pl/2023/03/26/droga-krzyzowa-ulicami-harbutowic-3.

 

  1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm a o godz. 11:00 procesja z palmami wokół kościoła. Na Gorzkich Żalach o godz. 15:00 będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

 

4. W niedzielę na Gorzkich Żalach składa na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej różaniec prowadzony przez Róże Rodziców.

6. Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Kijówki, Chodnikowa i Podlesia. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Jaworza i domów pod Jaworzem.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania