Pierwsza Komunia Święta 2022

W dniu dzisiejszym w naszej parafii odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Jest to niezwykle ważne wydarzenie nie tyko dla trzecioklasistów, ale również dla ich rodzin i całej wspólnoty parafialnej.

Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej udzielił Proboszcz parafii Ksiądz Janusz Stopiak, który w kazaniu życzył dzieciom i rodzicom, żeby dobrze wykorzystali swój czas dany im przez Pana Boga. Już z Jezusem w sercu, dzieci z radością zaśpiewały „Panie Jezu zabierzemy Cię do domu”.

Drogie Dzieci, dziś po raz pierwszy doświadczyłyście spotkania z Jezusem obecnym w Eucharystii, które pozostanie w Waszej pamięci na całe życie.  Życzymy,  aby  było dla Was niewyczerpalnym źródłem  łask od Jezusa Miłosiernego.

Zdjęcia Józefa Gielaty

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Post Author: Monika Lempart