4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.01.2022 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • środa – święto Ofiarowania Pańskiego
  • sobota – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

2. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy o przyniesienie gromnic na Mszę Św. Podczas Eucharystii, dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Próba dla nich odbędzie się jutro (31.01.2022) po Mszy Św. wieczornej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

4. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Pana Jezusa w podziękowaniu za dar Eucharystii oraz modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. W sobotę, różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę Rodziców.

6. W zakrystii są do nabycia świece (gromnice) z wizerunkiem Matki Bożej Harbutowickiej. Cena świecy: 10 zł.

7. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki.