27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • wtorek– wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • środa – wspomnienie św. Brunona, prezbitera
  • czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

 

  1. Różańcowe w naszej parafii będę sprawowane od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, czyli około godziny 17:30 a w niedziele o godz. 15:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

 

  1. W tym tygodniu Msze Św. w poniedziałek i we wtorek wyjątkowo o 7:00! Nabożeństwo różańcowe w tych dniach odbędzie się w formie indywidualnej przed Mszami Św.

 

  1. W niedzielę, o godz. 15:00 na nabożeństwie zostaną poświęcone i rozdane różańce dzieciom z klasy III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św.

 

  1. W pierwszy czwartek miesiąca różaniec poprowadzi Róża Rodziców jako dziękczynna za ustanowiony sakrament Eucharystii i będziemy prosić o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne.

 

  1. W przyszłą niedzielę, 10 października, będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się. Z tej okazji, jak co roku, będą zbierane do puszek przed kościołem dobrowolne ofiary na rzecz zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, która pragnie się kształcić.

 

7. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Madejówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Pukówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania