Odpust parafialny 2021

W niedzielę 12 września w naszej parafii przeżyliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Przed nabożeństwem członkowie Róż Różańcowych Rodziców odmówili różaniec polecając Bogu przez ręce Maryi całą wspólnotę parafialną. Dziękowali również za dar życia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej, którzy w tym dniu zostali Beatyfikowani.

W tym dniu kazania głosił i sumę odpustową odprawił  ks. kanonik Grzegorz Feluś z Ośrodka Edukacyjno-Rekolekcyjnego im. ks. kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach. Sumę odpustową uświetniła obecność strażaków z OSP w Harbutowicach,  a także dzieci I Komunijne. W czasie Mszy Świętej przygrywała Orkiestra Dęta z Budzowa oraz śpiewała schola parafialna.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę oraz pomoc w przygotowaniach do pięknego przeżycia naszego parafialnego święta.

Wszystkim parafianom z okazji Odpustu ku czci Najświętszego Imienia Maryi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Harbutowickiej i Jej wstawiennictwa w każdej chwili życia.

Zdjęcia Józefa Gielaty

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Post Author: Monika Lempart