Odpust parafialny 2023

W niedzielę 17 września w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Przed nabożeństwem członkowie Róż Różańcowych Rodziców odmówili różaniec polecając Bogu przez ręce Maryi całą wspólnotę parafialną.

W tym dniu kazania głosił i Msze Św. celebrował nasz rodak Ojciec Bogdan Kocańda. Sumę odpustową uświetnili strażacy z OSP w Harbutowicach,  dzieci pierwszokomunijne, dzieci  sypiące kwiaty, Panie z Koła Gospodyń oraz poczet sztandarowy ze Szkoły Podstawowej w Harbutowicach. W czasie Mszy Świętej przygrywała Orkiestra Dęta z Budzowa oraz śpiewała schola parafialna.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowej składamy serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim parafianom z okazji Odpustu ku czci Najświętszego Imienia Maryi życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz Opieki Matki Bożej Harbutowickiej.

Zdjęcia Józefa Gielaty

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Post Author: Monika Lempart