5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 21.03.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek- Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

 

  1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Spowiedź święta przedświąteczna odbędzie się w dniu jutrzejszym według następującego planu:

 

8:00 – 9:30  Spowiedź św.

9:30   Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych

15:00 – 16:30 Spowiedź św.

17:00  Msza św. na zakończenie rekolekcji

 

  1. W czwartek, 25 marca będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O godz. 16:30 zostanie odmówiony różaniec w intencji życia poczętego a nienarodzonego. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia deklaracji duchowej adopcji.

 

  1. W piątek (26 marca) Msza św. popołudniowa będzie sprawowana o godz. 17:00! Zaraz po niej, ok godz. 17:30 rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej „przez Harbutowice”, które w tym roku, ze względu na trwającą pandemią odbędzie się w kościele.

 

  1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm a o godz. 11:00 procesja z palmami wokół kościoła. Na Gorzkich Żalach o godz. 15:00 będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

 

  1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Drągówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bogdałówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania