2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU-28.02.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek – święto św. Kazimierza, królewicza

 

  1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15:00 a zaraz po nabożeństwie Msza Św. popołudniowa.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i w piątek od godz. 16:00.

 

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

  1. W piątek, w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, Mszy Św. oraz w spotkaniu mają obowiązek uczestniczyć kandydaci do bierzmowania.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. wieczornej różaniec prowadzony przez Różę Rodziców.

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszkę pracującą na misjach w krajach, gdzie chrześcijanie są prześladowani i mordowani. Wygłosi świadectwo i opowie o swojej pracy. Będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzeczy fundacji „Ad Gentes”, która wspiera i pomaga prześladowanych.

 

  1. W ubiegłą sobotę została założona kolejna Róża Rodziców modląca się za dzieci. Chętne osoby, które chciałaby stworzyć jeszcze jedną taką Różę prosimy o kontakt z p. Martą Kawczak lub Księdzem Proboszczem.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Madejówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Pukówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania