NIEDZIELA WIELKANOCNA- NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 31.05.2020 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
 • środa- wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
 • czwartek- święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
 • piątek – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
 • niedziela- uroczystość Najświętszej Trójcy

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o godz. 15:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w tych dniach od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

 1. W piątek na Mszę Św., nabożeństwo i spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania.

 

 1. W tym tygodniu obraz Matki Bożej Harbutowickiej zostanie zabrany do Krakowa w celach renowacyjnych. Na ten czas w ołtarzu głównym zostanie wystawiony obraz Św. Michała Archanioła- drugiego patrona naszej świątyni.

 

 1. W sobotę różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać składamy Pani Małgorzacie Kania za zorganizowanie i prowadzenie transmisji Mszy Św. online z naszego Kościoła w trakcie trwania dyspensy. Podziękowania również składamy Panu Kamilowi Sroka i Józefowi Gielata za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Gaczorówki i domów Na Potoku za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki.

 

 

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania