18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.08.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – uroczystość Matki Bożej Anielskiej
  • środa– wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • piątek– święto Przemienienia Pańskiego

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

  1. W sobotę, po Mszy Św. wieczornej Różaniec Wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

  1. OSP Harbutowice ogłasza nabór dzieci i młodzieży do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Spotkanie w piątek, 6 sierpnia br. w strażnicy.

 

  1. Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Harbutowic, Stowarzyszenie Gospodyń „Cis” oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Harbutowic zapraszają wszystkich mieszkańców na „III Harbutowicką Biesiadę” z realizacją projektu „Smak pokolenia – seniorzy gotują”, która odbędzie się 7 sierpnia 2021 r. o godz. 16:00 na parkingu przy strażnicy OSP.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Golonkówki i Celakówki za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kijówki, Chodnikowa i Podlesia.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania