VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05.2020 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Jana I, papieża i męczennika
  • środa- wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera
  • niedziela- uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

  1. Nabożeństwa majowe w naszym Kościele są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o godz. 15:00.

 

  1. Jutro, tj. poniedziałek, z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II, w naszym kościele o godz. 16:30 zostanie odprawiony różaniec oparty na rozważaniach Ojca Św., po nim nabożeństwo majowe i Msza Św.

 

  1. W piątek, 22 maja, we Mszy Św. i nabożeństwie majowym mają obowiązek uczestniczyć kandydaci do Bierzmowania.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ziemlówki.

 

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania