23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022 r.

• czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

2. Od września wszystkie Msze św. w tygodniu będą sprawowane o godz. 17:00.

3. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową. Suma odpustowa za parafian zostanie odprawiona o godz. 11:30, na którą gorąco zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzieci, pierwszokomunijne w swoich białych strojach, panów strażaków do niesienia baldachimu oraz chorągwi a także poczet sztandarowy, panie niosące feretrony i obrazy, panie z Koła Gospodyń w strojach ludowych, naszą scholę, oraz wszystkich, którzy chcą uczcić Matkę Bożą.

4. Spowiedź św. przed odpustem odbędzie się w sobotę 10 września od godz.8:00 do 9:00.

5. Intencje mszalne na rok 2023 Ksiądz Proboszcz  będzie przyjmował od 3 listopada br. w tygodniu po Mszy Św. wieczornej!

6. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Golonkówki i Celakówki, Kijówki, Chodnikowa i Podlesia. Prosimy, aby Kościół posprzątać w sobotę po 9:00!