31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.11.2020 r. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek- wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
  • środa – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

 

  1. W poniedziałek, 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze Św. o godzinie 7:00, 8:00 i 17:00.

 

  1. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz, kościół i pomodlą się za zmarłych mogą zyskać odpust, który mogą ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Odpust ten w tym roku został rozszerzony na cały miesiąc listopad.

 

  1. W piątek, po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie, spotkanie kandydatów do bierzmowania.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Po Mszy św. w czwartek – koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę różaniec wynagradzający za grzechy prowadzony przez Róże Rodziców.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kozówki, Gościbi oraz Głębca za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Pagórka Dolnego.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania