3 NIEDZIELA WIELKANOCNA- 18.04.2021 r.

• środa – wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła
  • piątek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

1. Urząd Miejski w Sułkowicach informuje, iż w gminie funkcjonuje wyłącznie jeden Ekodoradca- pani Patrycja Bujas. Wyłącznie pani Patrycja jest odpowiedzialna za Gminny Program Wymiany Kotłów. Osoby odwiedzające nasze domy i podające się za Ekodoradców nie są pracownikami Urzędu Miejskiego w Sułkowicach i nie działają z ramienia urzędu. Prosimy nie podawać im swoich danych.

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Coskówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod Kościołem.