13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek– uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
  • wtorek – wspomnienie świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego
  • piątek – święto św. Tomasza, Apostoła

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartkiem i piątek miesiąca. Spowiedź św. w tych dniach od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca, różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców o godz. 16:30.

 

  1. W związku z ostatnimi ulewami i zniszczeniami, jakie one spowodowały w dobytku licznych wiernych naszej Archidiecezji, w duchu solidarności z potrzebującymi Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski prosi, aby w niedzielę, 5 lipca 2020 r. we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Zebrane ofiary zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kijówki, Chodnikowa i Podlesia za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Jaworza i domów pod Jaworzem.

 

 

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania