Od 20 kwietnia br. (poniedziałek), we Mszy Św. w naszym Kościele może uczestniczyć do 30 osób!!!

Miejsca należy zajmować na całej przestrzeni Kościoła, łącznie z chórem i kruchtą, zachowując jednocześnie 2 metry odległości od innych osób.

Wszystkich wiernych w czasie liturgii obowiązują maseczki, które można zdjąć podczas przyjmowania Komunii Św.

Dyspensa Metropolity Krakowskiego od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii jest wciąż aktualna.

Msze Św. będą transmitowane tylko w niedziele o godz. 11:00. Prosimy, aby w nabożeństwach uczestniczyli wierni, którzy zamówili daną intencję a także Ci, którzy nie są na kwarantannie, nie mają kontaktu z izolowanymi i nie są obciążeni innymi chorobami

z przestrzeganiem limitu do 30 osób!!!