29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10.2024 r.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość poświęcenia kościoła własnego. Na każdej Mszy Św. odśpiewamy uroczyste Te Deum.

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Zarząd OSP Harbutowice zaprasza wszystkich mieszkańców Harbutowic na uroczystość 120-lecia istnienia jednostki oraz poświęcenia nowego samochodu strażackiego, które odbędzie się w niedzielę 27.10.2024 Mszą św. o godz. 11:00.

1. W środę 23 października, P. Marta Kawczak zaprasza V Róże Rodziców na spotkanie, które odbędzie się w salce katechetycznej na plebanii po wieczornej Mszy Św. i różańcu.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią za posprzątanie  Kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ziemlówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!