26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2024 r.

1. W ubiegłym tygodniu podczas zbiórki na rzecz powodzian zebraliśmy 7432 zł za co składamy serdeczne Bóg zapłać!!!

1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą odprawiane codziennie po Mszy Św. wieczornej (ok. godz. 17:30) a w niedziele o godz. 15:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. a w piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W czwartek, po wieczornej Mszy Św. i różańcu odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klasy III, którzy w maju 2025 roku przystąpią do Pierwszej Komunii Św.

1. W piątek uczniowie z klasy VII i VIII szkoły podstawowej mają obowiązek uczestnictwa we Mszy Św. różańcu oraz w pierwszym spotkaniu do bierzmowania, które odbędzie się po nabożeństwie.

1. W sobotę nabożeństwo różańcowe poprowadzi Róża Rodziców.

1. Od poniedziałku (30.09.2024 r.) można składać na wypominki wg wzoru z lat ubiegłych.

1. Intencje mszalne na rok 2025 będzie można składać od 11 listopada br.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pagórka Dolnego za posprzątanie  Kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!