23 NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST PARAFIALNY- 08.09.2024 r.

1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Składamy serdeczne Bóg zapłać Ks. Adamowi Pastorczyk ze Zgromadzenia Księży Sercanów  za celebrację Mszy Św. i wygłoszone kazanie a także wszystkim tym, którzy uświetnili sumę odpustową a więc dzieciom sypiące kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym w swoich białych strojach, panom strażakom, osobom niosącym feretrony, obrazy i chorągwie, paniom z Koła Gospodyń, scholii, orkiestrze „Sygnał” z Budzowa, Panu Organiście, Panu kościelnemu, ministrantom oraz wszystkim parafianom i gościom!

2.Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki, domów pod kościołem i Budzoniówki za posprzątanie Kościoła, terenu wokół oraz parkingów oraz za kupno kwiatów i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom od cmentarza do Kolonii.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i radosnego świętowania!