22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.09.2024 r

1. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 9:00

1. Wszystkie Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 17:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Sposobność do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. a w czwartek i piątek od godz. 16:00.

1. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. wieczornej różaniec wynagradzający.

7. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową. Suma odpustowa za wszystkich parafian o godz. 11:30. Na to szczególne wydarzenie gorąco zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzieci, pierwszokomunijne w swoich białych strojach, panów strażaków do niesienia baldachimu oraz chorągwi, panie niosące feretrony i obrazy, panie z Koła Gospodyń w strojach ludowych, naszą scholę, oraz wszystkich, którzy chcą uczcić Matkę Bożą.

8. Spowiedź św. przed odpustem odbędzie się w sobotę 7 września od godz.8:00.

9. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Coskówki za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki, domów pod kościołem i Budzoniówki. Prosimy, aby Kościół posprzątać w sobotę po zakończonej spowiedzi.