Odpust parafialny 2024

W niedzielę 8 września w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Przed nabożeństwem członkowie Róż Różańcowych Rodziców odmówili różaniec polecając Bogu przez ręce Maryi całą wspólnotę parafialną.
W tym dniu kazania głosił i Msze Św. celebrował Ks. Adam Pastorczyk ze Zgromadzenia Księży Sercanów. Sumę odpustową uświetnili strażacy z OSP w Harbutowicach, dzieci pierwszokomunijne, dzieci sypiące kwiaty oraz Panie z Koła Gospodyń. W czasie Mszy Świętej przygrywała Orkiestra Dęta z Budzowa oraz śpiewała schola parafialna.
Serdecznie dziękujemy czcigodnemu Kaznodziei za posługę słowa, a Parafianom za ich liczny udział w Uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do owocnego przeżycia tego dnia. Życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz Opieki Matki Bożej Harbutowickiej.

Zdjęcia Józefa Gielaty

Post Author: Monika Lempart