NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZNY- 31.12.2023 r.

• poniedziałek – uroczystość św. Bożej Rodzicielki
  • wtorek- wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
  • sobota- uroczystość Objawienia Pańskiego

1. W poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki a w najbliższą sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Św. w tych dniach wg porządku niedzielnego.

1. Z racji odbywającej się wizyty duszpasterskiej (tzw. kolęda), Msze Św. wieczorne odo 13. 01.2024 (włącznie) będą sprawowane o godz. 18:00!

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

1. W piątek spowiedź św. od godz. 17:00.

1. W mijającym roku pożegnaliśmy 22 parafian a 14 dzieci zostało przyjętych przez sakrament chrztu św. do wspólnoty Kościoła. Udzielono jeden sakrament małżeństwa.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Drągówki.