4 NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2022 r.

1. Spowiedź św. przedświąteczna odbędzie się w naszej parafii we wtorek (20 grudnia) w godzinach: 8:00-9:30 oraz 15:00-16:30.

 

  1. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece CARITAS w cenie 9 zł.

 

  1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

 

  1. W sobotę o 7:00 rano ostatnie Roraty a o godz. 24:00 Pasterka.

 

  1. Zachęcamy do właściwego chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i świąt Bożego Narodzenia oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, jak dzielenie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii o Narodzinach Jezusa / Łk 2, 1-20/ , wspólny śpiew kolęd. Postarajmy się zaprosić na wigilię osobę samotną np. sąsiada. Zachowajmy również wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego a w poniedziałek święto św. Szczepana.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Coskówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kuzikówki, Granic i domów koło kościoła. Prosimy, aby kościół posprzątać w sobotę, po Mszy św. o godz. 7:00!

 

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania