5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.04.2022 r.

  1. W naszej parafii rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. kanonik Grzegorz Feluś z Ośrodka Edukacyjno-Rekolekcyjnego im. ks. kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach. Potrwają one do wtorku 5 kwietnia.  

 

  1. W piątek, po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17:30 rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Harbutowic. Prosimy Panów Strażaków o zabezpieczenie drogi podczas nabożeństwa.

 

  1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm a o godz. 11:00 procesja z palmami wokół kościoła. Na Gorzkich Żalach o godz. 15:00 będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

 

  1. Serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Bargłówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Madejówki.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania