4 NIEDZIELA ADWENTU- 19.12.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • sobota – uroczystość Narodzenia Pańskiego
  • niedziela – święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

 

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w ostatnich już roratach w poniedziałek, wtorek, środę i w czwartek o godz. 17:00.

 

  1. Spowiedź św. przedświąteczna w dniu jutrzejszym (poniedziałek) w godzinach: 8:00 – 9:00 i od 15:00 – 16:30.

 

  1. W piątek o 7:00 rano ostatnie Roraty a o godz. 24:00 Pasterka.

 

  1. Zachęcamy do właściwego chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i świąt Bożego Narodzenia oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, jak dzielenie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii o Narodzinach Jezusa / Łk 2, 1-20/ , wspólny śpiew kolęd. Postarajmy się zaprosić na wigilię osobę samotną np. sąsiada. Zachowajmy również wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego a w niedzielę święto Świętej Rodziny. Msze Św. w tych dniach według porządku niedzielnego.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Pagórka Dolnego. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki. Prosimy, aby kościół posprzątać w piątek, po Mszy św. o godz. 7:00!

 

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania