13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021 r.

 1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek– wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
 • wtorek– uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
 • środa – wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego
 • sobota – święto św. Tomasza, apostoła

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. a w czwartek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00. W piątek, przed wieczorną Mszą Świętą nie będzie spowiedzi św.

 

 1. W sobotę, po Mszy Św. wieczornej Różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

 

 1. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się dnia 30 czerwca. Prosimy, aby przywieziony sprzęt składać na górnym parkingu od poniedziałku 28 czerwca do środy (30 czerwca) do godz. 12:00. Sprzęt, który można oddać to:
 • Komputery, monitory, klawiatury, drukarki
 • Klimatyzatory
 • Telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery
 • Telefony stacjonarne, komórkowe
 • Pralki, lodówki, kuchenki, mikrofalówki
 • Żelazka, odkurzacze
 • Kable
 • Baterie, akumulatory itp.

Akcja ta wspiera kościoły na wschodzie oraz Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ziemlówki.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania