Modlitwa różańcowa za dzieci

Dnia 25.03.2017 r. (w sobotę) w Święto Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii rozpocznie się dzieło modlitwy różańcowej zwane “RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI”. Jest to piękna i niezwykle owocna inicjatywa ogólnopolska (założona w 2001 r.) Polega na codziennym odmawianiu 1 dziesiątki różańca, a po miesiącu następuje zmiana tajemnic różańcowych w gronie 20 osób należących do tej róży. Jest to modlitwa w intencji własnych dzieci i dzieci każdej z tych osób, które należą do róży. Każdy z nas modli się za swoje dzieci na co dzień, ale ten rodzaj modlitwy we wspólnocie daje szczególne łaski. W ten sposób dajemy najpiękniejszy prezent naszym dzieciom. Tak więc zostaje odmówiony cały różaniec (4 części). Wspólnie zostanie wybrany patron róży.

W naszej parafii tworzy się takie dzieło, w którym oddajemy nasze dzieci pod najlepszą opiekę Jezusa i Matki Bożej.

Osoby chętne podjąć modlitwę proszone są o kontakt pod nr tel. 693 872 544 – Pani Marta.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania można znaleźć na stronie: www.rozaniecrodzicow.pl

Jeśli będzie więcej niż 20 chętnych osób, wówczas może utworzyć się druga róża.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za nasze dzieci.

Post Author: Monika Lempart