24 NIEDZIELA ZWYKŁA- NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA MARYI- 12.09.2021 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek– święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • czwartek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
  • sobota – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika

2. Przeżywamy dziś uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Grzegorzowi Felusiowi za celebrację Mszy Św. i wygłoszone kazanie, a także wszystkim tym, którzy uświetnili sumę odpustową.

3. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

4. W poniedziałek i we wtorek Msze św. o godz. 7:00!

5. W poniedziałek, 13 września, o godz. 6:30 różaniec fatimski prowadzony przez Róże Różańcowe.

6. W niedzielę, 19 września o godz. 9:30 w strażnicy OSP Harbutowice odbędzie się zebranie wiejskie.

7. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie i ubiór kościoła składamy rodzicom, których dzieci w sobotę przyjęły sakrament bierzmowania. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki.