22 NIEDZIELA ZWYKŁA –29.08.2021 r.

• piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

2. W środę o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

3. Od września, Msze św. we wtorki i czwartki będą sprawowane o godz. 17:00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota  i niedziela miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. a w piątek od godz. 16:00. Do chorych Ksiądz Proboszcz pojedzie w piątek od godz. 8:00.

5. W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 16:00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i odbywać się będzie adoracja aż do rozpoczęcia Mszy Św. Podczas adoracji będziemy dziękować Bogu za sakrament kapłaństwa i prosić o nowe i liczne powołania.

6. W sobotę, po Mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

7. W sobotę, kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczyć we Mszy Św., w różańcu oraz w spotkaniu, podczas którego będą mieć próbę i otrzymają kartkę i krzyże do bierzmowania.

8. Od poniedziałku, 30.08.2021, Ksiądz Proboszcz przyjmuje intencje na rok 2022.

9. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Batorówki, Latoniówki i Pieronówki.