W związku ze zmianą restrykcji sanitarnych dot. liczebności zgromadzeń religijnych a także nakazem Komendy Powiatowej  w Myślenicach informujemy, iż od dnia 27.03 – 09.04 br.  w naszym kościele we Mszy św. może uczestniczyć tylko 30 osób!

Drzwi główne w naszym Kościele będą zamknięte! Wejść będzie można tylko przez zakrystię– odliczając dopuszczalną liczbę osób. Pierwszeństwo udziału w Eucharystii mają te osoby, które  w danym dniu zamówiły intencję.

Uczestnikom Mszy Św. przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji a także o zachowaniu dystansu społecznego.

Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do obowiązujących przepisów!

Na czas wprowadzonych ograniczeń zostaną wznowione transmisje Mszy Św. z naszego kościoła. Wzorem ubiegłego roku będą one prowadzone na Facebooku na profilu parafii.

Gorąco zapraszamy do łączności duchowej wszystkich tych, którzy pragną uczestniczyć z nami we wspólnej modlitwie u stóp Matki Bożej Harbutowickiej.

Pierwsza transmisja odbędzie się w najbliższą niedzielę – Niedziela Palmowa na Mszy św. o godz. 11:00.