3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15.03.2020 r.

• czwartek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1. Zgodnie z Dekretem abp. Marka Jędraszewskiego w sprawie zaleceń na czas zagrożenia epidemiologicznego niedzielne nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 14:30 i Gorzkich Żali o godz. 15:00 zostają zawieszone aż do odwołania.

1. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16:30.

1. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane w zwyczajnym porządku, w zamówionych intencjach.

1. Codziennie o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy w niej prosili Boga i Matkę Najświętszą o zachowanie Kościoła i naszej Ojczyzny od epidemii.

1. Urząd Gminy Sułkowice informuje, że w sprawach wymagających natychmiastowego załatwienia (np. sporządzenie aktu zgonu, itp.) będzie można zgłosić się osobiście. W pozostałych przypadkach, pracownicy urzędu przyjmować będą petentów telefonicznie i elektronicznie. Szczegóły na stronie internetowej gminy.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Granic za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kluzikówki i domów przy Kościele.