Odpust parafialny 2022

W niedzielę 11 września w naszej parafii przeżyliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Przed nabożeństwem członkowie Róż Różańcowych Rodziców odmówili różaniec polecając Bogu przez ręce Maryi całą wspólnotę parafialną.

W tym dniu kazania głosił i Msze Św. celebrował ks. Jan Gibała z Palczy. Sumę odpustową uświetnili strażacy z OSP w Harbutowicach,  dzieci pierwszokomunijne, dzieci  sypiące kwiaty, Panie z Koła Gospodyń oraz poczet sztandarowy ze Szkoły Podstawowej w Harbutowicach. W czasie Mszy Świętej przygrywała Orkiestra Dęta z Budzowa oraz śpiewała schola parafialna.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę oraz pomoc w przygotowaniach do pięknego przeżycia naszego parafialnego święta.

Wszystkim parafianom z okazji Odpustu ku czci Najświętszego Imienia Maryi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Harbutowickiej i Jej wstawiennictwa w każdej chwili życia.

Zdjęcia Józefa Gielaty

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Post Author: Monika Lempart