5 NIEDZIELA WIELKANOCNA- 02.05.2021 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
  • wtorek – wspomnienie św. Floriana, męczennika
  • czwartek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  • sobota – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w tych dniach od godziny 16:00.

Do chorych Ksiądz Proboszcz pojedzie w piątek od godz. 8:00

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 dzieci z klasy III szkoły podstawowej przystąpią do I Komunii Św. Bardzo prosimy, aby w tej Mszy Św. uczestniczyła tylko rodzina dzieci z klasy III. We wtorek, po Mszy św. i nabożeństwie próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

 

  1. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodzin odbędzie się w sobotę od godz. 8:00.

 

  1. W nadchodzącą niedzielę Msze św. będą sprawowane o godz: 8:00, 9:30 – komunijna, 11:30 o 15:00 nabożeństwo majowe a zaraz po nim popołudniowa Eucharystia.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. Panu Krzysztofowi Bochnia, Władysławowi Golonka oraz Stanisławowi Ciężkowskiemu dziękujemy za wyczyszczenia naszego kościoła z pajęczyn. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom tych dzieci, które w niedzielę przystąpią do I Komunii Św.

 

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia!

Szczęść Boże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: Małgorzata Kania