Milion dzieci modli się na różańcu o pokój na Ukrainie

MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU O POKÓJ NA UKRAINIE

Zachęcamy do wzięcia udziału w międzynarodowej kampanii modlitewnej „Milion dzieci modli się na różańcu o pokój na Ukrainie”.

Jaki jest cel edycji specjalnej kampanii?

• Wyprosić pokój na Ukrainie
  • Wyprosić nawrócenie Rosji
  • Rozpowszechnić nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca

Kampania modlitewna trwa od 21 marca do 17 kwietnia 2022. Można zacząć w dowolnym momencie.

Kto może wziąć udział w kampanii?

•  dzieci w każdym wieku
  •  dzieci z Rodzinami-  rodzicami, dziadkami i opiekunami
  •  całe placówki edukacyjne, np. przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, oddziały szkolne w szpitalach, domy dziecka
  •  pojedyncze klasy lub grupy z placówek edukacyjnych
  •  parafie
  •  grupy dzieci i młodzieży, np. grupa ministrantów, grupa znajomych, dzieci z chóru, członkowie zespołu itp.

Jak się modlimy?

codziennie odmawiając we wspólnocie:

• Modlitwę o Pokój (materiały do pobrania z www)
  • przynajmniej jedną tajemnicę Różańca Świętego

Skąd materiały?

Materiały dostępne na stronie www.modlitwamilionadzieci.pl

Plakat z informacją na ten temat został umieszczony w gablotce oraz na stronie internetowej naszej parafii.

W odpowiedzi na ten apel dzieci z naszej parafii w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 poprowadzą różaniec.

W pierwszą Sobotę Miesiąca 2 kwietnia, w rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II, dzieci pierwszokomunijne poprowadzą różaniec łącząc się z dziećmi w całej Polsce, by wspólnie wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi. W tym dniu zostanie również poświęcony obraz Św. Jana Pawła II.

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Post Author: Monika Lempart