NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 28.05.2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres wielkanocny. Jutro drugi dzień „zielonych świątek” czyli święto Najświętszej Maryi Panny Kościoła, w środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

1. W środę zakończenie nabożeństw majowych. Od czwartku przez cały okres czerwca po Mszy św. będą sprawowane nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

1. W czwartek Msza św. zostanie odprawiona wyjątkowo rano o godz. 7:00!

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Sposobność do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godziny 8:00.

1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Zostały zakończone prace związane z wymianą dachu na „betlejemce”.

1. Urząd Gminy Sułkowice oraz OSP Harbutowice zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w „Akcji krwiodawstwa”, która odbędzie się w niedzielę 4 czerwca br. w budynku remizy strażackiej w Harbutowicach w godz. od 8:00 do 12:00.

1. Zapraszamy chłopców z 3 klasy Szkoły Podstawowej i starszych do wstąpienia w szeregi Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej parafii.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Bargłówki za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Madejówki.

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia!