4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023 r.

• wtorek- wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego

1. W czwartek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy o przyniesienie gromnic na Mszę Św. Podczas Eucharystii, dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Próba dla nich odbędzie się w poniedziałek (30.01.2023) po Mszy Św. wieczornej.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Pana Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego będzie miała miejsce po Mszy Św. W tym dniu zostanie również poświęcony obraz Jezusa Miłosiernego.

1. W sobotę, różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę Rodziców.

1. W zakrystii są do nabycia świece (gromnice) z wizerunkiem Matki Bożej Harbutowickiej w cenie 10 zł.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki.