1 NIEDZIELA ADWENTU – 27.11.2022 r.

• środa – święto św. Andrzeja, apostoła
  • sobota – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna okres Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Roraty będą odprawiane codziennie o godz. 17:00. Serdecznie zachęcamy do udziału dzieci i młodzieży z lampionami.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

W czwartek od godz. 16:00-17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Spowiedź św. codziennie pól godziny przed każdą Mszą św. a w czwartek i piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

W piątek, po Mszy Św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

1. W sobotę, po wieczornej Mszy Św. różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Od poniedziałku, 28 listopada, Pan Organista rozpocznie sprzedaż opłatków. Zostały one poświęcone na rannej Mszy Św. w dniu dzisiejszym.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Bogdałówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Witkówki.