13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 r.

• wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • środa – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
  • czwartek – wspomnienie Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek spowiedź św. od godz. 16:00. W sobotę, po Mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez róże rodziców.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

3. Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza drugi nabór wniosków w ramach Gminnego Programu Wymiany Kotłów na rok 2022 na realizację zadań inwestycyjnych, polegających na zmianie systemów ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie proekologiczne, służących ochronie powietrza. Dotacja udzielana jest z budżetu Gminy Sułkowice.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: od 4 lipca od godz. 8:30 do 15 lipca 2022 roku do godz. 14:00.

Wszelkie informacje na stronie internetowej gminy Sułkowice i w urzędzie miasta.

4. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom od cmentarza do Kolonii.