12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022 r.

• wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała: przygotowującym ołtarze oraz tym osobom, które udekorowały drogę, panom strażakom, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, paniom z koła gospodyń, różom różańcowym, róży światła, niosącym feretrony, chorągwie, służbie kościelnej, ministrantom, scholii, a także wszystkim uczestnikom.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze św. o godz. 17:00 a zaraz po nich wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła oraz śpiewana Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek zakończenie oktawy i poświęcenie wianków.

1. We wtorek Msza św. o godz. 7:00!!! Nie będzie Mszy św. popołudniowej.

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. W niedzielę, 26 czerwca, siostra Monika Magiera zaprasza na dróżki kalwaryjskie. Rozpoczęcie o godz. 7:00.

1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8:00.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod kościołem. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.