4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022 r.

• poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • sobota – święto św. Macieja, apostoła

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, ok. godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

1. Różaniec fatimski w piątek 13 maja o godz. 16:30.

4. Urząd Miejski w Sułkowicach przypomina, że do 30 czerwca 2022r. upływa termin składania wniosków dotyczący posiadania źródła ogrzewania. Wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej Gminy Sułkowice oraz w budynku urzędu.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy rodzicom, których dzieci w dzisiejszą niedzielę przystąpiły do I Komunii Św. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci, które w przyszłą niedzielę będą obchodzić rocznicę I Komunii Św.