3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 01.05.2022 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  • środa – wspomnienie św. Floriana, męczennika
  • piątek – święto św. Apostołów Jakuba i Filipa

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, ok. godz. 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

1. We wtorek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. Na każdej Mszy Św. odnowienie ślubów jasnogórskich.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godziny 16:00 oraz codziennie poł godz. przed każdą Mszą św.

Do chorych Ksiądz Proboszcz pojedzie w piątek od godz. 8:00

1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej – różaniec wynagradzający prowadzony prze Róże Różańcowe.

1. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 dzieci z klasy III szkoły podstawowej przystąpią do I Komunii Św. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodzin odbędzie się w sobotę od godz. 8:00.

1. W nadchodzącą niedzielę Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 9:30 – komunijna, 11:30 o 15:00 nabożeństwo majowe a zaraz po nim popołudniowa Eucharystia.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Drągówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom, których dzieci w przyszłą niedzielę przystąpią do I Komunii Św.