1 NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021 r.

• wtorek– święto św. Andrzeja, apostoła
  • piątek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna okres Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Roraty będą odprawiane codziennie o godz. 17:00. Serdecznie zachęcamy do udziału dzieci i młodzież z lampionami. W tym roku również prosimy o wykonanie serduszek i ich podpisanie (imię, nazwisko, klasa) a następnie wrzucenie do koszyczka. Codziennie będzie losowane jedno dziecko, które otrzyma figurkę Matki Bożej. W dniu jutrzejszym będą rozdawane plansze a w każdym kolejnym – naklejki.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

Sposobność do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W czwartek od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu aż do godz. 17:00.

1. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy Św. wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece CARITAS w cenie 7 zł.

1. Od poniedziałku, 28 listopada, Pan Organista rozpocznie sprzedaż opłatków. Zostały one poświęcone na rannej Mszy Św. w dniu dzisiejszym.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod kościołem. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.