28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Jana XXIII, papieża
  • wtorek– wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera
  • środa – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  • piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  • sobota – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

1. Dziś przeżywamyXXI Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Nie lękajcie się. Przed kościołem zbierane są ofiary na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierający kształcenie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Trwa październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane w tygodniu po Mszy Św. ok. godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.00.

1. W środę ostatni Różaniec Fatimski prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary składamy mieszkańcom Pukówki. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki.