11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021 r.

• poniedziałek– wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • czwartek – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji oktawy Bożego Ciała.

1. Od niedzieli, 20 czerwca br. w Archidiecezji Krakowskiej zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy Św.

1. Od poniedziałku, 14.06.2021 r. w Harbutowicach będą świadczone usługi kominiarskie.

1. Burmistrz Gminy Sułkowice wraz ze Stowarzyszeniem Gospodyń „CIS” oraz OSP Harbutowice zapraszają w przyszła niedziele o godz. 13:30 na uroczystą Mszę św., która odprawiona zostanie przy konfederackich grobach i kapliczce św. Michała w Lesie Groby w 250. rocznicę bitwy lanckorońskiej.

1. Od poniedziałku, 21 czerwca, ruszą prace remontowe związane z dużą wieżą w naszym kościele.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki.