NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.2021 r.

• poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  • środa – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
  • czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • sobota – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  • niedziela – uroczystość Najświętszej Trójcy

2. Uroczystość przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się dnia 11 września br. o godz. 10:00.

W piątek, 28 maja, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy rodziców, których dzieci we wrześniu będą przyjmować ten sakrament na krótkie spotkanie.

3. W przyszłą niedzielę na rynku w Sułkowicach od 9.00 do 12.00 odbywać się będą konsultacje z Ekodoradcą, podczas których Mieszkańcy będą mieli możliwość uzyskania informacji dotyczących programów dotujących wymianę nieefektywnych źródeł ciepła czy termomodernizacji.

4. Urząd Miejski w Sułkowicach oraz OSP Sułkowice organizują „Akcję Krwiodawstwa”, która odbędzie się w następną niedzielę od godz. 8.00 do 12.00 w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach.

5. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom od cmentarza do Kolonii za posprzątanie wczoraj Kościoła i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozówki.