6 NIEDZIELA WIELKANOCNA- 09.05.2021 r.

• piątek – święto św. Macieja, apostoła
  • niedziela – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. W niedzielę, 16.05 br. o godz. 11:00 rocznica I Komunii Św. dla dzieci z kasy IV oraz V. Próba dla tych dzieci odbędzie się w czwartek po Mszy Św. wieczornej.

1. Nabożeństwa majowe w naszej parafii są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o godz. 15:00. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w majówkach!

1. W czwartek, o godz. 16:30 Róże Różańcowe poprowadzę Różaniec Fatimski, z okazji kolejnej rocznicy objawień.

1. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie wczoraj Kościoła składamy rodzicom tych dzieci, które w dniu dzisiejszym przystąpiły do I Komunii Św. oraz za złożony dar ołtarza, za który zostanie zakupiony nowy kielich. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom uczniów z klasy IV i V.